O nas

 

 


VIVEKA Rekrutacja i Szkolenia zajmuje się pozyskiwanie pracowników, pomagając kandydatom znaleźć pracę idealnie dostosowaną do ich potrzeb i kompetencji.

Specjalizujemy się w rekrutacji do stałej pracy na terenie Unii Europejskiej (przede wszystkim Polska i Niemcy), która zapewnia tak ważne poczucie stabilności finansowej i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Z myślą o karierze i bezpieczeństwie zawodowym naszych Kandydatów  proponujemy im dostęp do rozbudowanej bazy ofert z różnych branż i na stanowiska zarówno niskiego, średniego jak i wyższego szczebla.
  • Oferujemy również bezpłatne szkolenia (w tym języka polskiego), kursy i testy, które zwiększają atrakcyjność Kandydata na rynku pracy.
  • Zapewniamy opiekę w zakresie skompletowania dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy na terenie Unii Europejskiej w wybranym zawodzie.
  • Dbamy o zakwaterowanie Kandydata
  • Dbamy o to, aby kandydat czuł się komfortowo podczas pierwszego przyjazdu w celach zawodowych na teren UE. (gwarantujemy bezpłatny transport, pomoc przy założeniu konta bankowego i w wyborze operatora telekomunikacyjnego)

 

 

 

 

 

 

Moja misja

Zaufanie

Efektywność

Współpraca

Gwarancja

Co mówią moi klienci

 Dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i znakomitą współpracę opartą na najwyższej jakości. 

 

Mariusz Kowalski

 

VIVEKA sp z o.o.

ul. Gajowa 205/208

85-087 Bydgoszcz

VIVEKA. Rekrutacja. Szkolenia. Praca.